ANNA GLEZOVA cerny

Nezávislá realitní makléřka

Nezávislá realitní makléřka

Útulná chalupa se zahradou

Rybná nad Zdobnicí

okr. Rychnov nad Kněžnou

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

3 350 000 Kč

Cena včetně realitního servisu a advokátní úschovy

Den otevřených dveří

22.01.2022

Дни
Часы
Минуты
Секунды

Videoprezentace

Проиграть видео

Popis

Představujeme vám chalupu se zahradou v osobním vlastnictví, kterou je možné ihned užívat. Celková výměra pozemků je 851 m2. Stavení se nachází v Rybné nad Zdobnicí v Královéhradeckém kraji v jihovýchodní části bývalého okresu Rychnov nad Kněžnou.

Velkou výhodou je dispozice nemovitosti. Stojí na samém konci vesničky na polosamotě u lesa a tím nabízí dostatek soukromí.

K chalupě vede nezpevněná obecní lesní cesta ve vlastnictví obce, kterou jen občas využívají cyklisté.

Zděná jednopodlažní budova obdélníkového tvaru s obytným podkrovím má sedlovou střechu s plechovou krytinou. Střecha je zateplená.

Při zastavěné ploše 81 m2 nabídne chalupa celkovou podlahovou plochu 133 m2. Budova je zčásti podsklepena.

Dispozičně je chalupa řešena jako 3+1, dominantou domu je přízemí s obývacím pokojem. Zde jsou také umístěna krbová kamna, která navodí útulnou atmosféru. V přízemí se nachází kompletně zrekonstruována kuchyň. Nynější stav umožňuje novým majitelům, aby si toaletu zařídili podle vlastních představ.

V obytném podkroví, kam vede dřevěné schodiště, jsou dvě menší ložnice a prostorná chodba. Nyní je část chodby využitá jako další ložnice. 

V roce 2017 prošla stavba částečnou rekonstrukcí. Při rekonstrukci majitelé mysleli na krásné detaily a především na zachování původního rázu chalupy. Proto celému prostoru dominuje dřevo. 

Dům je napojen na elektrickou síť. Jako zdroj vody byla původně využívána studna na pozemku jiného majitele. Časem by bylo třeba vybudovat vlastní studnu. Odkanalizování je řešeno septikem u chalupy.

Vytápění domu je řešeno lokálními kamny na tuhá paliva v přízemí.

  • Kanalizace ústí do septiku
  • Bylo by třeba vybudovat vlastní studnu
  • Vytápění možné krbovými kamny

Na obytnou část navazuje kůlna, kterou lze využít jako technickou místnost nebo dílnu. Anebo přestavět na krásné venkovní posezení podle představ nových majitelů.

Pro více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat a domluvíme si termín prohlídky. Naši hypotéční specialisté poradí s vhodným způsobem financování. Přepis energií zajistíme zdarma v rámci balíčku poskytovaných realitních služeb.

Další informace

V okolí najdete

V okolí najdete

Lokalita

Obec Rybná nad Zdobnicí  s osadou Dvorek leží spíše v jihovýchodní části bývalého okresu
Rychnov n.K., na silnici I/ 11 Hradec Králové – Vamberk – Jablonné n.O. Je to spíše
podhorská obec převážně zemědělského charakteru. Nachází se v v nadmořské výšce 420 – 450 m n.m. K obci také patří roztroušená zástavba v osadě Pekelec, v blízkosti Zdobnice.  Počet obyvatel k  31.12.2012 – 435. Zástavba je soustředěná do údolí Rybenského potoka, do jehož povodí obec spadá, kolem silnice I.tř a kolem silnice III.tř. do Záchlumí. Rybná nad Zdobnicí je vesnice se zástavbou venkovského charakteru s převahou rodinných domů a zemědělských usedlostí. V obci je několik drobných provozoven řemesel a služeb.

Dokumenty

Galerie

Dispozice

Vizualizace

Проиграть видео

Jsem ráda, že jste projevili zájem

Zadejte svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

* Povinné údaje