ANNA GLEZOVA cerny

Nezávislá realitní makléřka

Nezávislá realitní makléřka

Rodinný dům, 1088m²

Dobrovítov, okres Kutná Hora

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

3 680 000 Kč

Cena včetně realitního servisu a advokátní úschovy

Den otevřených dveří

12.02.2022

Дни
Часы
Минуты
Секунды

Videoprezentace

Проиграть видео

Popis

Exkluzivně nabízíme ke koupi pozemek se stávajícím rodinným domem a s projektem výstavby novostavby RD v dispozici 6+kk s užitnou plochou 263 m2. Stavební povolení je vydáno. Jedná se o moderní stavbu odpovídající vícečlenné rodině. Nemovitost je v osobním vlastnictví v středočeské obci Dobrovítov.
Pozemek se nachází na návrší v centru obce — naproti obecnímu úřadu, pouhých 30 metrů od kostela sv. Václava. Ale co je obzvláště důležité — daleko od silnice. Z jedné strany pozemku je pole a na druhé voňavý sad s více než 20 ovocnými stromy
Nyní se na pozemku nachází původní rodinný dům, což je velkou výhodou.
Zděná, jednopodlažní budova je bez sklepení.
Dispozičně je obytná část řešená jako 2+1. Z chodby vstupujeme do každé ze dvou místností a malé útulné kuchyně. Menší pokoj vede do koupelny, samostatného WC a komory.
Na obytnou část navazuje praktická technická místnost — bývalý chlév. Který by teoretický bylo možné přestavit na další pokoj. Nemovitost disponuje i vzdušnou půdou. Výhled z okna na půdě je nádherný. Za jasného počasí, je vidět nejen les, ale i Krkonoše.

Na pozemku je vlastní kopaná studna
Kanalizace ústí do jímky
K vytápění slouží krbová kamna v obývacím pokoji a v každém pokoji akumulační elektrická kamna.
Plynová přípojka je na hranici pozemku
Přípojka obecního vodovodu je na hranici pozemku
Objekt je napojen na elektřinu

Pro výstavbu nového rodinného domu účel stavby původního rodinného domu byl změněn z “objekt k bydlení” na “jinou stavbu”.

Příjezd je po veřejné komunikace. Pozemek o celkové ploše více než 1 000 metrů čtverečných zdobí okrasné keře a stromy: akácie, rododendrony, šeřík, rozmanité jehličnany, voňavá lípa, dřišťál. Rozložitý ořešák v centru zahrady nabízí příjemné posezení.

Celkový stav objektu vyžaduje rekonstrukci.

Další samostatně stojící budova je určena k demolici nebo rekonstrukcí. Právě na místě této budovy je podle aktuálního projektu možné postavit nový moderní dům. Na jehož stavbu bylo již vydáno stavební povolení. Součástí budovy je garáž.

Obec vás jistě potěší upraveným rybníkem, upraveným dětským a sportovním hřištěm a klasickou hospodou, kde, pokud si budete přát, můžete probrat všechny tuzemské a světové novinky.

Na sousedním pozemku o celkové ploše téměř 4 a půl tisíce metrů čtverečních je ovocný sad. Sad patří stejnému majiteli.

Přes obec Dobrovítov vede silnice II. třídy. Ve všední dny jezdí pravidelný autobus do Čáslavi nebo Ledče nad Sazavou. Ze sousedního Zbýšova jezdí autobusy jak v pracovní dny, tak i o víkendech.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen, a proto dle zákona uvádíme hodnotu G.

Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Naši hypoteční specialisté vám poradí s vhodným způsobem financování. Přepis energií zajistíme zdarma v rámci balíčku poskytovaných realitních služeb.

Další informace

V okolí najdete

V okolí najdete

Lokalita

Obec Dobrovítov leží v okrese Kutná Hora. Žije zde 110 obyvatel a katastrální území obce má rozlohu 901 ha. Součástí obce je i vesnice Dědice. Ve vzdálenosti 14 km jižně leží město Světlá nad Sázavou, 15 km severně město Čáslav, 19 km severně město Kutná Hora a 27 km východně město Chotěboř.

Dokumenty

Galerie

Půdorys

Vizualizace

Проиграть видео

Projekt nového RD

Jsem ráda, že jste projevili zájem

Zadejte svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

* Povinné údaje