ANNA GLEZOVA cerny

Certifikovaná realitní makléřka v Kolíně a okolí

ANNA GLEZOVA cerny

Certifikovaná realitní makléřka v Kolíně a okolí

Rodinný dům

Starkoč, okres Kutná Hora

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

REZERVOVÁNO

Cena včetně realitního servisu a advokátní úschovy

Prohlídkový den

24.9.2021

Дни
Часы
Минуты
Секунды

Videoprezentace

Проиграть видео

Popis

Představujeme vám rodinný dům v osobním vlastnictví vhodný pro rekreaci i trvalé bydlení s uzavřeným dvorem a prostornou zahradou ve středočeské obci Starkoč. 
Stavba vznikla v letech 1920 — 1930. Zděná, jednopodlažní budova bez sklepení s velkým půdním prostorem má sedlovou střechu krytou pálenými taškami.
Obytná část je řešena jako 2+kk. Jedna místnost může posloužit jako kuchyň s jídelnou a posezením, druhá jako ložnice. Do obou pokojů se podobně jako do koupelny s toaletou vchází z prostorné chodby. Nynější stav umožňuje novým majitelům, aby si interiér zařídili podle vlastních představ o bydlení. 
Na obytnou část navazuje praktická komora a bývalý chlév, který lze využít jako technickou místnost nebo dílnu. V původní stodole je dostatek místa na další dvě garážová stání.
V roce 2010 prošla stavba částečnou rekonstrukcí. Část domu byla izolována a došlo na výměnu rozvodů elektřiny, vody a kanalizace. 
  • Pitná voda z vlastního vrtu
  • Užitková voda z vlastní kopané studny
  • Kanalizace ústí do nové jímky
  • Plynová přípojka na hranici parcely
  • Vytápění možné krbovými kamny
Na pozemku se rovněž nachází samostatně stojící kůlna s garážovým stáním a další toaletou. Rozsáhlá zahrada poskytuje dostatek prostoru na bazén, venkovní posezení a okrasné i užitkové záhony podle přání nových majitelů.  
Velkou výhodou je dispozice nemovitosti. Stojí mezi ostatními trvale obydlenými domy a zároveň nabízí dostatek soukromí. 
Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Naši hypoteční specialisté poradí s vhodným způsobem financování. Přepis energií zajistíme zdarma v rámci balíčku poskytovaných realitních služeb.

Další informace

V okolí najdete

V okolí najdete

Lokalita

Vesničku Starkoč najdete ve Středočeském kraji v okrese Kutná Hora. Do stejnojmenného města je to odtud pouhých dvacet kilometrů. Blíže ke Starkoči leží také města Ronov nad Doubravou, Heřmanův Městec anebo Čáslav.

Stavení se nachází přibližně 150 metrů od centra obce. Vede k němu zpevněná obecní komunikace, odkud se vjíždí do garáže.

Lokalita

Dokumenty

3D Virtuální prohlídka

Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.

Galerie

Doodly

Půdorys

Vizualizace

Kontakt

Licentiate, DiS
Anna Glezova-Crudu
realitní makléřka v Kolíně a okolí

IČO: 04369327, DIČ: CZ8462102561,

Kremličkova 963, 280 02, Kolín — Kolín II

bank. účet u Fio banky, a.s., pod č. 2501921528/2010

Jsem tu, abych Vám pomohla

kontaktujte mě ještě dnes

Jsem ráda, že jste projevili zájem

Zadejte svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

* Povinné údaje