ANNA GLEZOVA cerny

Nezávislá realitní makléřka

Zemědělská usedlost, 3624m2

Bahno, Černíny, Kutná Hora

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Prodáno

Cena včetně realitního servisu a advokátní úschovy

Prohlídkový den

28.9.2021

Дни
Часы
Минуты
Секунды

Videoprezentace

Проиграть видео

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou bývalou zemědělskou usedlost včetně rozsáhlého pozemku o výměře 3624 m2 určenou ke kompletní rekonstrukci. Usedlost leží v poklidné vesničce Bahno ve Středočeském kraji, necelých 12 km na jih od Kutné Hory, ve stejnojmenném okrese.

Rodinné sídlo má dvě samostatné části — rodinný dům a oddělený bytový prostor. Byt vedle ní je rovněž před rekonstrukcí. Oba dva objekty mají své vlastní vchody.

Zděná, jednopodlažní budova bez sklepení do budoucna umožňuje také rozsáhlou půdní vestavbu. 
Obytná část je řešena jako 3+1. Bytový prostor je řešený jako 2+kk.
Na obytnou část navazuje kotelna, chlév, dílna a garáž na dvě auta. Kromě toho disponuje usedlost ještě prostornou, částečně podsklepenou stodolou a někdejším včelínem. Ten by se mohl proměnit třeba na zahradní domek.
 
Voda je z vlastní kopané studny
Ohřev vody zajišťuje boiler
Kanalizace ústí do jímky
Nemovitost disponuje přípojkou elektřiny
Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, v obývacím pokoje rodinného domu vytápění je možné krbovými kamny.

Nedílnou součástí statku je velkorysá parcela. Vzácné letní duby rostoucí na nádvoří byly zařazeny mezi chráněné památné stromy České republiky. Pozornost si zaslouží také soukromý rybník na pozemku.

Obrovskou výhodou je samotná lokalita usedlosti. Přestože se vesnička Bahno skrývá uprostřed nádherné přírody, vede asi kilometr od statku železnice ve směru na Kutnou Horu nebo do Zruče nad Sázavou. Vlaková zastávka tak nabízí praktické dopravní spojení s městy, kde je dostatek pracovních příležitostí. Autobusovou zastávkou máme doslova pár kroků od stavení.

Blízkost Kutné Hory zaručuje bezproblémovou dostupnost kompletní občanské vybavenosti. Okolí vesničky Bahno je protkáno sítí turistických a cyklistických stezek. Za zmínku stojí blízký zámek Červené Janovice, zámek Roztěž, Zřícenina hradu Sion, zábavní park Stonewood, další dětský zábavní park Heroland, Zámecký pivovar Zbraslavice a spousta dalších kulturních památek.

Pokud hledáte rodinné sídlo a pro vás je důležité krásné okolí s bohatým kulturním a přírodním vyžitím a skvělou dostupností (Kutná Hora, Čáslav, Uhlířské Janovice, Golčův Jeníkov, Kolín) je tato nabídka přímo pro Vás.

Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Naši hypoteční specialisté poradí s vhodným způsobem financování. Přepis energií zajistíme zdarma v rámci balíčku poskytovaných realitních služeb.

 

Další informace

V okolí najdete

V okolí najdete

Lokalita

Vesničku Bahno najdete ve Středočeském kraje v okrese Kutná Hora. To je klidná vesnice obklopená lesy, pole a rybníky, zároveň blízko jednoho z nejvýznamnějších českých měst, zapsaných do světového fondu UNESCO — Kutné Hory. Nedaleko leží také města Čáslav, Uhlířské Janovice anebo Kolín.

Lokalita

Dokumenty

Galerie

Půdorys

Vizualizace

Проиграть видео

Kontakt

Licentiate, DiS
Anna Glezova-Crudu
realitní makléřka v Kolíně a okolí

IČO: 04369327, DIČ: CZ8462102561,

Kremličkova 963, 280 02, Kolín — Kolín II

bank. účet u Fio banky, a.s., pod č. 2501921528/2010

Jsem tu, abych Vám pomohla

kontaktujte mě ještě dnes

Jsem ráda, že jste projevili zájem

Zadejte svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

* Povinné údaje